KONST / Litografier / Litografi 17409100
nr 1740 9100
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Litografi, Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerad, numrerad 10/30, "första snön". Bildmått: 35x11cm, yttermått inklusive ram: 47x20cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:58:35
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr